Köszönjük Támogatóinknak!
2017. október. 12. csütörtök, 19:45

Köszönjük Támogatóinknak! Az idei évben 1272 kedves felajánló adta személyi jövedelemadója egy százalékát alapítványunknak, mely létfontosságú támogatás ahhoz, hogy védenceink megfelelő ellátásban részesülhessenek.
A kiutalt összeg 5.358.606 forint, mely az előző évekhez képest kicsit csökkent, de így is hálásan köszönjük!
A menhelyen élő kutyákat és befogadóknál lévő macskákat csak a felajánlott egy százalékból és adományokból tudjuk ellátni!

A nagy létszámú kutyamenhelyet Érd Önkormányzatának támogatásával tudjuk fenntartani, a három állandó gondozó és két éjjeliőr bérét (járulékokkal), az energia költségét, kommunális és veszélyes hulladék elszállíttatását, a víztisztító berendezés üzemeltetését ebből finanszírozzuk.
Az Önök felajánlásait teljes egészében az állatok élelmezésére és állatorvosi ellátására fordítjuk!
A Sirius Alapítvány - kedves Támogatóinknak köszönhetően - 2017-ben egy fillért sem költött kampányhirdetésekre!

Itt lehet megtekinteni, melyik szervezet pontosan mennyi kiutalásban részesült ebben az évben:

koszonet2017.jpg