Rendezvénysátor felajánlás az Expodomtól

Hírek, 2021. október. 26. kedd, 09:00, 1121 olvasás

Az Érdi Kutyamenhely köszönettel fogadta az Expodom felajánlását, hogy támogatja tevékenységünket egy 3x3 méteres rendezvénysátor adományozásával. Az expodom.hu egy kerti sátrakat forgalmazó webáruház, amely kínálatában sokfajta összecsukható pavilon szerepel. A Sirius Alapítvány sokszor települ ki önkéntesekkel, kutyákkal különféle kültéri rendezvényekre, örökbefogadást népszerűsítő családi napokra, ahol nagy hasznát vesszük egy ilyen stabil sátornak, amely védelmet nyújt az erős napsütés, vagy éppen a hirtelen érkező záporok ellen, ezért hálásak vagyunk a rendezvénysátorért az Expodomnak.
III.Lidércfutás - adománygyűjtéssel

Hírek, 2017. november. 05. vasárnap, 11:48, 2976 olvasás

​A III. százhalombattai Lidércfutás verseny, esemény rendezője: SZVISE Atlétika szakosztály, BSI futónagykövet Szabó Csilla és Fákó Enikő jóvoltából az este során a helyszínen gyűjthettünk adományokat védenceink számára. Ezúton is köszönjük a lehetőséget! Az aprópénz mellett, ami a ládikába gyűlt, takarókat, és még egy szuper műanyag kutyaházat is kaptunk egy kedves felajánlótól! Önkénteseink összeszámolták az urnába került pénzt, ami 21.965 forint lett!Mindenkinek köszönjük!Pár kép: És a kutyaház, amit kaptunk :-) Az apró számolásra vár :-)
Környezetvédelem az iskolában

Hírek, 2017. október. 21. szombat, 12:04, 2921 olvasás

Az Érdligeti Általános Iskolából látogattak el a menhelyre diákok és szüleik. Környezetvédelmi témájú projektjük alkalmából készítettek kutyusainknak csomózott játékokat újrahasznosított anyagokból. Fantasztikus kezdeményezés, az ötletért és az ajándékokért ezúton köszönetünket fejezzük ki! ​A Cetelem Zöldsuli 2017. évi pályázatának témája: "A ruhák második élete".Kérjük, ha szimpatikus a gyerekek állatbarát pályázata, segítsék szavazatukkal az Érdligeti Általános Iskola 5/a osztályát! A szavazás november 24-én 12:00 óráig tart.http://www.cetelemzoldsuli.hu/szavazas
Beszámoló az Állati Jó Családi Napról

Hírek, 2017. október. 08. vasárnap, 11:21, 2875 olvasás

​Több százan vettek részt az Öthét Egyesület Pest megyei tagozata által szervezett Állati jó családi és örökbefogadási napon vasárnap az érdi főtéren. Az állatok világnapja alkalmából szervezett egész napos rendezvényen színpadi műsorok és állatos bemutatók váltották egymást, de kihirdették a programhoz kapcsolódó rajzverseny eredményeit is, amit három korcsoportban hirdettek meg.
Éves beszámoló

Hírek, 2017. május. 30. kedd, 07:44, 3049 olvasás

Támogatás a Hills-től

Hírek, 2017. május. 15. hétfő, 19:57, 3133 olvasás

​Létfontosságú támogatást kaptunk élelem formájában kutyusaink számára a Hill's Food Shelter & Love Program keretében, amit ezúton is nagyon köszönünk!
Kutyusok a Régészeti Parkban

Hírek, 2017. április. 28. péntek, 19:59, 2679 olvasás

​Nagy örömmel vettünk részt a százhalombattai "Matrica" Múzeum és Régészeti Park által szervezett Fenntarthatósági Hét pénteki programján. Bízunk benne, hogy az ifjúsággal folytatott mindenkori beszélgetés a felelős állattartásról küzdelmes munkánk fontos részét képezi - egy tudatosabb, felelősebb generációért.
Köszönjük!

Hírek, 2017. március. 31. péntek, 19:38, 1268 olvasás

​Nagyon szépen köszönjük Janurik Kingának és Klivinyi Kingának, az ÉRD Női Kézilabda kiválóságainak, hogy ismét számíthattunk Rájuk! És persze köszönjük a lehetőséget a DM Magyarországnak!
Beszámoló a 10. jubileumi ünnepségről

Hírek, 2016. május. 11. szerda, 22:57, 2388 olvasás

​10 évesek lettünk!2016. május 8-án, vasárnap került megrendezésre a Sirius Érdi Állatmenhely 10. jubileumi ünnepsége. A program a menhely előtti területen zajlott, a telep tárt kapukkal várta az érdeklődőket.
Rajzpályázat eredmények 2016

Hírek, 2016. május. 10. kedd, 20:24, 2328 olvasás

​A 2016-ban meghirdetett 10 éves jubileumi rajzpályázatunk eredményesen zárult, nagy örömünkre összesen 104 alkotás érkezett hozzánk. Köszönjük a pályázó diákoknak a színvonalas rajzokra fordított időt és energiát!
« első oldal   |   előző oldal   |   Összesen 48 db. listázva 1-10   |   következő oldal   |   utolsó oldal »